حجت الاسلام کمیل نظافتی طلبه فداکار بابلی
31 بازدید
تاریخ ارائه : 9/6/2014 10:30:00 AM
موضوع: اخلاق و عرفان

  موج تقدیرهای جهانی از طلبه فداکار

وقتی اخلاص حرف اول را می‌زند

  موج تقدیرهای جهانی از طلبه فداکار  

  هم اکنون چندین موسسه بشردوستانه اروپایی و آمریکایی، پیشنهاد مبالغ هنگفتی به این طلبه را داده اند، ولی حجت الاسلام کمیل نظافتی، هیچ کدام را نپذیرفته است. 

اختصاصی/ حجت الاسلام و المسلمین پوراکبر، مدیر حوزه علمیه بابل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به اقدام انسان دوستانه و فداکارانه، حجت الاسلام کمیل نظافتی،  طلبه فداکار بابلی در اهدا کلیه خود به یک کودک بیمار اظهارداشت: این اقدام بازتاب های بسیاری در داخل و خارج کشور داشت .

وی با بیان این مطلب که این اقدام سراسر  اخلاص، آنطور که باید توسط رسانه های کشور مخصوصاً صدا و سیما پوش داده نشد ، افزود: وقتی خبر تراشیدن موهای سر یک معلم مریوانی را به خاطر دلداری از شاگرد سرطانی اش شنیدیم خوشحال شدیم و خوشحالی مضاعف ما وقتی بود که صداو سیما به این مسئله پرداخت.

نسخه چاپیارسال به دوستانگفت‌وگوی مشروح فارس با کمیل نظافتیبرای اهدای کلیه ابتدا از همسرم اجازه گرفتم/ می‌گفتند این طلبه سلامت عقلی ندارد/ 15 سجاد دیگر سراغ دارم

کمیل نظافتی که بچه محل‌ها به او «40 کیلویی» می‌گفتند، کاری کرد کارستان! ایثاری کرد که آدم‌های 140 کیلویی هم جرأت انجامش را ندارند. او کلیه‌اش را با لبخند معصومانه یک کودک تاخت زد تا آن‌ها که از جوانمردی و مروت بویی نبرده‌اند، بگویند: حاج‌آقا سلامت عقلی ندارد!

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930125000908#sthash.rFaVtQz2.dpuf

شبکه تبرستان(طبرستان)

عیادت امام جمعه محترم دشت سر از طلبه فداکار

سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون و طلبه فداکار بابلی(کمیل نظافتی)

http://nasimemarefat.parsiblog.com/Posts/1774/

وبگاه نسیم معرفت درخدمت شما