حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) در رشت
115 بازدید
تاریخ ارائه : 9/4/2014 9:19:00 PM
موضوع: اخلاق و عرفان

خبرگزاری حوزه_گیلان

  پذیرش 150 طلبه غیر ایرانی برای تحصیل در حوزه گیلان 

  مدیر حوزه علمیه استان گیلان گفت: در سال جاری 150 طلبه خارجی از بیست کشور جهان در این حوزه جذب و مشغول تحصیل خواهند شد. 

حجت‌ الاسلام والمسلمین لاکانی، مدیر حوزه علمیه استان گیلان در حاشیه برگزاری آزمون ورودی حوزه علمیه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، رر مورد نحوه برگزاری آزمون گفت: فرایند ثبت‌نام، جذب و پذیرش طلاب از بهمن ماه سال گذشته شروع شد و تا 25 اسفند ماه به طول انجامید.

وی با اشاره به توجه ویژه به کیفیت در پذیرش، در مورد جذب طلاب غیرایرانی برای تحصیل در مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) نیز گفت: تعاملات و صحبت‌های ابتدایی با جامعةالمصطفی العالمیه صورت گرفته و ان‌شاءالله در سال جاری 150 طلبه خارجی از بیست کشور جهان جذب خواهیم کرد.

وی ادامه داد: گروهی از طلاب کشور داغستان نیزاز این مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) بازدید کرده و نسبت به تحصیل در این مدرسه راغب بودند.

مدیر حوزه علمیه استان گیلان در مورد تکمیل ساختمان مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) نیز گفت: این مدرسه در زمینی به مساحت 40هکتار بنا شده که فاز اول آن احداث گردیده و دو فاز دیگر آن به زودی راه‌اندازی می‌شود که در صورت تکمیل فاز 2و 3 این مدرسه ظرفیت 2000 طلبه خواهد داشت که در نوع خود بی‌نظیر است.


پذیرش 150 طلبه غیر ایرانی برای تحصیل در حوزه گیلان

سرویس: استانها ، تاریخ: 27/شهریور/1392 -  ،  مقتدایی ظهر امروز صورت گرفتبازدید آیت الله مقتدایی از حوزه علمیه امیرالمومنین (ع) رشت

خبرگزاری تسنیم: عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور از حوزه علمیه امیرالمومنین (ع) رشت بازدید کرد.


 http://nasimemarefat.parsiblog.com/Posts/1961/

وبگاه نسیم معرفت درخدمت شما