من بلد نیستم !!! + جناب دکتر حسن روحانی
50 بازدید
موضوع: سایر

نتیجه تصویری برای من بلد نیستم  حسن روحانی**  من بلد نیستم !!! + جناب دکتر حسن روحانی


رئیس جمهور دکتر حسن روحانی روز پنجشنبه 26 دی 1398  در پنجاه و نهمین نشست مجمع عمومی بانک مرکزی و در جمع مدیران بانکی کشور گفت : «ما می‌دانستیم که بخشی از اقتصاد ما وصل به سیاست و سیاست خارجی است، اگر کسی بگوید من به دنیا کاری ندارم، کاملا درون‌گرا هستم و اقتصادم تمام مشکلاتش را حل می‌کنم، حالا من بلد نیستم، البته اقتصاددان نیستم ولی بلد هم نیستم اگر اقتصاددانی بلد است بیاید به ما بگوید که اگر همه روابط خارجی به هم ریخته و تخریب شده باشد و مردم احساس کنند شرایط هر روز سخت‌تر می‌شود و در فروش محصولاتمان با مشکل مواجه شویم و در عین حال اقتصاد مملکت دست نخورد؛ حداقل من بلد نیستم.»   [https://www.dana.ir/news/1565564.html/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A8]

نظرات مردم در رابطه با گفتار عجیب و غریب دکتر حسن روحانی که گفته است : ...  من بلد نیستم !!!


1- خوب بهش اجازه ی ارتباط با خارج هم داده شد و نتیجش شد برجام! که همونم بلد نبود


2- میشه بگه اصلاً چی بلده ؟!!!!


3- شما و تیم تان که سخنان کاربردی شایستگان را به دل خواه خودتان تفسیر می‌کنید !!، و اقرار می‌کنید که بلد نیستید ! چرا کنار نمیروید و کار را به آدم‌های کار بلد نمیدهید؟ اشگال از شما نیست اشگال از سکوت مجلس است. شما از ابتدا هم بلد نبودید ، مگر در اسلام توصیه نشده که انسان باید جای خود را به اصلح تر بدهد ؟؟ پس بسمه الله


4- ما بعد از ۷ سال فهمیدیم روحانی نه ریاست جمهوری بلد است، نه اقتصاد بلد است، و نه حقوق بلد است!


5-بجاي اين فرافکني ها و نفاق بين مردم ، دراين مدت باقي مانده از دولت ، بفکر جبران اشتباهات فاحش و استارت تغيير رويه ان باشيد ، به اندازه کافي شش سال است اين همه درجا زدن و عقب گرد و خسارت به مملکت و مردم زديد ، شما که بلد نيستيد با تبعيت از رهبري آگاه و مردم ، ياد بگيريد ، طوري رفتار کنيد که بعدا از شما بعنوان بني صدر از شما ياد نشود ، اگر سپاه و اقتدار وزارت دفاع نبود و هوشياري رهبري آگاه مملکت خدا ميداند الان چه وضعيتي داشتيم ، اگر سپاه اون نفتکش انگليسي رو توقيف نمي کرد يا پاسخ دندان شکن به گستاخي و ترور اين شهيد گرامي داده نميشد الان چه وضعيتي داشتيم ! مسلم است که بلد نيستيد ! ياد بگيريد ، دست از لجبازي و تکرار اشتباه برداريد ، با تغيير رويه شرکت هاي دولتي فشل و قطع دست لابي دولتي دوستدار واردات و رانت و مونتاژ و تکرار محصولات بيخود فقط و فقط براي داخل ، براحتي مي توان خودکفا شد ، همين که بخاطر اشتباهات فاحش دادگاهي نميشويد و مانند دوستان امريکايي خود استيضاح نميشويد خدا رو شکر کنيد ، خوب ببينيد عملکرد شش ساله خود را ! رانت اختلاس فساد ، نفوذ ، رکود ، تورم ، نابودي کشاورزي و صنعت و ... بخاطر واردات بي رويه و عدم حمايت و ... نفوذ دشمن خارجي و داخلي تا جايي که مي بينيد در کشور ! بخاطر شما کشور هايي که حتي از بردن نام ايران ترس داشتند الان اينطور وقيح و پُررو شدند! پايين امدن ارزش پول ملي و افزايش بمب نقدينگي و ... بخاطر عملکرد شماست ! مردمي که با جان و مال تاوان نتوانستن و بلد نبودن شما رو ميدهند صبوري و سکوت کردند . اونوقت شما اينطور وقيحانه دست پيش مي گيريد!


6- رییس جمهور بلد است به وعده هائی که به دنیا داده پایبند باشد البته باید گفت به قیمت نقض وعده هایی که به ملت خود داده است. ایشان در این وفاداری و نقض که خوب بلد هستند


7-شما که بلد نبودید پس چرا اومدید برای گرفتن پست ریاست جمهوری؟ مگر تا حالا تو مملکت نبودید و یا شرایط اقتصادی کشور را نمیدونستید؟


8- من بلد نیستم، ولی بلد هستم با رقیب هراسی، رای نادرست کسب کنم.


9- شما فقط بلد بودید موقعیت های ایران را به نظام سلطه جهانی واگذار کنید.در مورد صنعت هسته ای و برنامه جامع یک طرفه هسته ای(برجامی)خوب عمل کردید اما دشمن در به چنگ آوردن عجله کرد و مردم متوجه نادرستی وعده ها شدند.


10- خیلی حرف درستی است. مگر می شود گفت اقتصاد کشوری مستقل ار دنیا هست. مثال زنده اثر تحریم ها بر اقتصاد ایران است


11- لازمه ي مستقل شدن  تغيير رويه ي دولت و شرکت هاي قلدر دولتي فشل است ، با مونتاژ پرايد و پژو و لباسشويي ال جي نميشه اقتصاد دنيا رو بدست اورد! با نابودي کشاورزي بخاطر واردات بي رويه دولت و عدم حمايت حقيقي از نخبه ها براي توليدات صادراتي واقعي نميشود اقتصاد دنيا رو گرفت !


12- لزوم تعامل با دنيا اصولي دارد ، بعد از بيش از سه دهه از پايان جنگ تحميلي و اغاز سازندگي و اين همه پيشرفت علم و ... چطور توجيه مي کنيد اين وضعيت کشور رو ؟ تحريم يا خود تحريمي ؟ کي گفته با دنيا تعامل نداشته باش ! اتفاقا شما کاملا تعامل با دنيا داشتيد ! اين صنعت خودرو کشور ! کل هنرش شده آباد کردن چند محصول دورريز و بيخود بيست سال پيش کشوري بي منظور مانند فرانسه که خيانتها و دشمني اش رو هر روز مي بينيد ! اون کشاورزي مملکت که با عدم حمايت و واردات بي رويه نابودش کرديد ! برجام ! دقيقا تداعي گورباچف ! و ... اتفاقا شما و شرکت هاي دولتي تان در تعامل با دنيا سنگ تمام گذاشتيد !!!!! تنها راه تعامل با دنيا تغيير رويه دولت و مجلس و شرکت هاي فشل دولتي از اين رويه به استفاده از نخبه ها و نعمات بيشمار مملکت براي توليدات صادراتي واقعي است ! الانم کشورهايي هستند که اعلام همکاري کردند با ايران ! منتهي دستمان را خالي گذاشتند اين شرکت ها ، تکرار و مونتاژ محصولاتي که حتي رايگان امکان عرضه خارج از مرز ندارد نميشود دنيا رو گرفت ، تاريخ رو ببينيد ! کشورهايي مانند روسيه و چين و ژاپن و کره و المان و هند و ... اينطور به اين حد نرسيدند ! تعامل با امريکا يعني موشک و فناوري هسته اي و هيچي نداشته باش تا ما بهتون مانتو جلو باز و مک دونالد و هم جنس بازي و ... بهتون بدهيم ! بصيرت داشته باشيم .


13- ... اگه فیلم های انتخابات روبزاری جلوش ببینه همه رو تکذیب میکنه !!!


14- آيا به عصر سنگ و انزوا بايد دست روي دست بگذاريم ... روابط اقتصادي ، اجتماعي و فرهنگي و سياسي جز اصول پايه تعامل با دنيا است . آيا پيامبر در شعب ابوطالب ميتوانست بدون روابط اجتماعي ، فرهنگي و اقتصادي و سياسي اسلام را زنده نگه دارد . خداوند تبارك و تعالي همه منابع خدادادي را در يك سرزمين قرار نداده است و بايد در تعامل و ارتباطات دو سويه از هيچ كوششي دست نكشيم .


15- هر چی ضربه میخوریم از نفرت پراکنی و تفرقه است...


16- تاریخ خواهد نوشت: مردی که به همه وعده هایش عمل کرد با فعل معکوس!!! و هرکاری را با هزینه دوچندان و ضرر فراوان پیش برد. 

[https://www.farsnews.com/media/13981028001024/%D9%BE%D8%A7%D8%B1 . خبرگزاری فارس]

*********************************

17- هیچ کاری بلد نباشد سر بریدن با زبان را خوب بلد است .


18-تو که تا دیروز میگفتی من بلدم بلدم ..... حالا که برجام مشکل برات پیش آورده .... میگی # بلد نیستم


19- همگی بااین حرفا خوب سرکاریم. اداره امور که فقط باشعاروحرف ومن من پیش نمیره! جناب روحانی بدنیست یه نگاه هم به دورو برخودتون بندازید!شمااگه میتونیدداخل روسروسامان بدید،خارج پیشکشتون..!


20- مذاکره با سازش تمام می شود لاکن دعوا با جنگ و ویرانی.


21- روحانی در موقعیتهای دشواری امتحان پس داد با نفت ارزان و تحریم ها کشور را تحویل گرفت نه با نفت ۱۶۰دلاری همه باید دست در دست هم کشور را آباد کنیم از هر جناحی که هستیم


22-موقعیت دشوار رو مردم تحمل کردند با کمک سپاه. وگرنه به قول خود اصلاحطلبان، چوب خشک بجای روحانی گذاشته بودند ، بیشتر خروجی داشت. لااقل سهمیه بندی بنزین حذف نمی کرد که 150 هزار میلیارد دود بشه یا قاچاق بعد بخواد با این وضع برگردونه.


23- تو همیشه عشق ونگاهت به خارج بوده ، برای داخلی ارزشی قائل نیستی ...


24- اینکه به قول خودش حقوقدانه .نتونست یه قرارداد بین المللی رو ببنده حالا چه توقعی در مورد اقتصاد ازش هست. فقط باید دعا کنیم خدا ۱۴۰۰ رو زودتر برسونه


25- آقای روحانی کشوررو نابودکردی.


26-شما چه بلدی ؟ البته فاتحه خواندن بلدی که فاتحه مملکت راخواندی دروغ گفتن هم بلدی اعتماد کردن به دشمن هم بلدی!!!


27-آن کس که نداند ونداند که نداند درجهل مرکب ابداالدهربماند!!! بعد از هفت سال فهمید که‌ نمیدونه یک قدم رو به جلو ازدولت تدبیروامید!!


28-ولی خدایش خوب بلده بخنده.اینونباید زیرش زدخدابالاسرمون هست.


29- اعتماد به شیطان را خوب بلدید و از اعتماد به خداوند بزرگ گریزان بعد این هر دعایی و ندایی بکنید هیچ یار یاوری نخواهید داشت . این وعده قرآنی هست . ولی ملت بزرگ ( ایران اسلامی عزیز ) با توکل به خدا پیروز خواهند شد


30-اگر هیچ کار داخلی بلد نیستی بتون ریزی که بلدی یه شرکت بتون ریزی راه بنداز اصلا وهیچ مشکلی در روابط خارجی هم پیدا نمیکنی.


31-آقای روحانی برای اولین بار حرف راست زدین ولی خیلی دیر یعنی 6 سال و اندی ملت را سر کار گذاشتین دست مریزاد


32-کاش دنبال این حرف عمل درست هم بود و جاش رو میداد به کسی که کار بلده


33- پس آنوقتی که قسم جل و جلاله میخوردی که وا.. العلی العظیم ! مشکلات کشور راه حل دارد و کلیدت را به مردم نشان میدادی، پشتت به امریکا و غربیها گرم بود! زهی خوش خیالی، زهی بی لیاقتی، زهی استحاله و وادادگی!


34- با بلد نبودن 7 سال است زندگی و معیشت را برای مردم فلج کرده است . اینهمه خودبینی و تکبر نمی گذارد میدان برای مردان روزهای سخت خالی شود .


35- واقعا این حرف روحانی خجالت آور است


36- خودمون هم درانتخاب آقای روحانی مقصر هستیم این یک واقعیتی است که نباید انکار کنیم


37- شما بلد نبودید حتی یک مسکن مهر را هم افتتاح کنید

[مَشرِق  : https://www.mashreghnews.ir/news/1032048/%D9%88%D8%A7%DA%A9 ]

  **********************************************

38- یاسر جبرائیلی کارشناس اقتصادی: من کسی را در این کشور نمی‌شناسم که گفته باشد اگر "تمام روابط خارجی" خراب شد، اقتصاد دست نمی‌خورد. اما می‌شناسم کسی را که "تمام اقتصاد" را به رابطه با چند کشور معدود خارجی گره بزند و حل مشکل آب خوردن مردم را به توافق با آنها منوط بداند.

39 - الیاس نادران نماینده پیشین مجلس و اقتصاددان: رییس‌جمهور روز پنجشنبه (با اشاره به اثر روابط خارجی و تحریمهای بین المللی در اقتصاد و نحوه مدیریت کشور) گفت "من بلدنیستم"!  اینکه دولت اقتصاد را نابود کرده خیلی هم سواد اقتصادی نمی‌خواهد! سه سال پیش گفتم با انتخاب دوباره دولت منتظر انفجار قیمت باشید. 4سال سرکوب قیمت‌ها و رشد سالانه نزدیک به 30 درصدی نقدینگی، نتیجه‌ای غیر از این نمی‌داشت!

40 - احسان خاندوزی اقتصاددان: اخیرا از بخشهای صنعتی درگیر تحریم مهمان داشتم، می‌گفتند: مشکل ما کارشکنی دولت  است و گرنه یاد گرفته ایم باتحریم چه کنیم...چرا هنوز رئیس جمهور فکرمی‌کنند ریشه مشکلات، خارجی است؟ چرا بقدری که کارشناسان گفته اند، موانع داخل را برنمی‌دارد؟ شاید می‌فهمند اما این دعوا به نفعشان است.

41 - مجید شاکری کارشناس اقتصادی: در اوج برجام ال سی گشایش شده سالانه بانک مرکزی کمتر از روزهای قبل از برجام بود. در سال اجرای برجام رشد شش ماهه بدون نفت زیر یک درصد بود. عدد سرمایه خارجی جذب شده در این سال کمتر از میانگین سالهای تحریم بود. فارغ از وضع سیاست خارجی، شما اساسا بلد نیستید.

[خبرگزاری تسنیم  : 

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1398/10/27/2183433/%D9%88%D8%A7

]

42- در شبکه های اجتماعی فیلمی از خروج زودهنگام حسن روحانی دست به دست می شود؛ به نظر می رسد خروج زودهنگام رئیس جمهور بلافاصله بعد از نماز جمعه تهران در تاریخ 27 دی 1398 که پشت سر امام خامنه ای و کنار دکتر علی لاریجانی بودند در اعتراض به شعر سیدرضا نریمانی، مداح پیش از خطبه های نماز جمعه باشد./ بخشی از شعرخوانی مداح پیش از خطبه ها: «زخم ها خورده ایم پی در پی، از مدیری که انقلابی نیست؛ ما علیه فساد جنگیدیم، باید این نکته را به یاد آورد؛ انقلاب امام سالم بود، انتخاب غلط فساد آورد.

***************************************************


روحانی نمایه

کاربران شبکه‌های اجتماعی با #من_بلد_نیستم به صحبت‌های روحانی واکنش نشان دادند!

به گزارش مشرق،  کاربران شبکه‌های اجتماعی با #من_بلد_نیستم به صحبت‌های روحانی واکنش نشان دادند!

حسن روحانی در مجمع عمومی بانک مرکزی گفت: ما می‌دانستیم که بخشی از اقتصاد ما وصل به سیاست و سیاست خارجی است،‌ اگر کسی بگوید من به دنیا کاری ندارم، کاملا درونگرا هستم و اقتصادم تمام مشکلاتش را حل می‌کنم، حالا من بلد نیستم، البته اقتصاددان نیستم ولی بلد هم نیستم؛ اگر اقتصاد دانی بلد است بیاید به ما بگوید که اگر همه روابط خارجی به هم ریخته و تخریب شده باشد و مردم احساس کنند شرایط هر روز سخت‌تر می‌شود و در فروش محصولاتمان با مشکل مواجه شویم و در عین حال اقتصاد مملکت دست نخورد؛ حداقل من بلد نیستم.

در ادامه واکنش برخی از کاربران توییتر را به اظهارات رئیس جمهور مشاهده می کنید.

‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌

[مَشرِق  : https://www.mashreghnews.ir/news/1032048/%D9%88%D8%A7%DA%A9 ]************************************************

**روحانی: من بلد نیستم - نسیم آنلاین + https://nasimonline.ir/Content/Detail/2344397/%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86..


*** چرا باید ادعای نابلدی روحانی را صادقانه دانست - راه دانا+

https://www.dana.ir/news/1565564.html/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A8  .


*** روحانی: من بلد نیستم کاری به دنیا نداشته باشم و برای ...+فرا رو + https://fararu.com/fa/news/425776/%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%85%D9%86-%D8%A8%D9%84 .

*** بلد نیستم، بلد هم نخواهم شد! - مشرق نیوز+ https://www.mashreghnews.ir/news/1032035/%D8%A8%D9%84%D8%AF-%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%A8

*** موشکافی ۱۰ فرمان تازه، برای رئیس‌جمهوری که از آن اقتصادها بلد نیست+خبرگزاری جمهوری اسلامی + 

https://plus.irna.ir/news/83638799/%D9%85%D9%88%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%81%DB%8C-%DB%B1%DB%B0-%D9%81%D8%B1%D9%85%D8%A7..

*** آنچه روحانی بلد نیست - آخرین خبر+

https://akharinkhabar.ir/analysis/5990916/%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%87- .


***من بلد نیستم !!! + جناب دکتر حسن روحانی+

سایت سعادت میرقدیم ها یا دانش پیما

+ http://saadatmirghadimha.rzb.ir/post/25.


***  روزنامه وطن امروز+من بلد نیستم !!!+ [http://www.vatanemrooz.ir/Newspaper/BlockPrint/215344]


*** آنچه روحانی بلد نیست! /تحلیل روزنامه دولت از خطبه  رهبر ...+تابناک + https://www.tabnak.ir/fa/news/952457/%D8%A2%D9%86%DA%86%D9%87.


*** من بلد نیستم !!! + جناب دکتر حسن روحانی+سخنان عجیب رئیس جمهور حسن روحانی و واکنش های مختلف مردم و ....+سایت حکیم زین العابدین عسکری گیلانی لشت نشایی

*************************************************

*** موضوعات و عناوین اخلاقی و تربیتی و اجتماعی و اعتقادی و حدیثی+پایگاه اندیشوران حوزه+آیت الله سیداصغرسعادت میرقدیم لاهیجی


*** عناوین و موضوعات اخلاقی،تربیتی ، اجتماعی، سیاسی...+وبلاگ نسیم معرفت+آیت الله سیداصغرسعادت میرقدیم لاهیجی